Zakup kubka na Walentynki - jakie masz możliwości? - avida.com.pl

Zakup kubka na Walentynki - jakie masz możliwości?

Kubek to jeden z najbardziej trafionych prezentów - jest uniwersalny i praktyczny. Możesz dopasować idealny wzór lub napis, wyczarowując z naczynia spersonalizowany upominek. Jedną z najpiękniejszych okazji do podarowania takiej niespodzianki jest Święto Zakochanych. Usiądź wygodnie i znajdź najpiękniejszy kubek na Walentynki - tak, aby Twoja druga połówka była zachwycona.


Wybór kubka na Walentynki - co wziąć pod uwagę?


Sklepy internetowe oraz stacjonarne oferują niezwykle duży asortyment kubków dla zakochanych. Przeglądając ich oferty, spróbuj wczuć się w rolę partnera lub partnerki. Przede wszystkim zastanów się, co najbardziej Ci się podoba. W jakiej formie kubka chciałbyś pić kawę lub herbatę i co będzie najmilej przypominało Ci o ukochanym? Nie bez znaczenia jest kształt naczynia, który naprawdę potrafi uprzyjemnić rytualne picie ulubionego napoju. Dziś nie musisz już ograniczać się do jednego klasycznego wzoru. Zobaczysz, że wybór jest ogromny. Ale najważniejsze kryterium to oczywiście design i wzornictwo. Możesz postawić na standardowe kolory i serduszka albo bardziej wyszukane desenie. Niektóre są słodkie i typowo walentynkowe, a inne nawiązują do stylu rustykalnego lub nowoczesnego. Dla fanów ogólnie pojętego minimalizmu najlepszy może okazać się kubek na Walentynki w bardzo prostej, ale niebanalnej wersji, np. z pojedynczym, geometrycznym sercem.


Jeśli wolisz napisy - wybierz to, co gra Ci w duszy. Pamiętaj, że kubek będzie używany - możliwe, że codziennie! Druga połówka będzie go regularnie czytać. Pomyśl, co chciałbyś, by utrwalała w sercu. Może, dzięki Twojemu prezentowi, poranek ukochanej lub ukochanego stanie się dużo milszy? Wiele producentów oferuje możliwość zamówienia własnego nadruku lub przynajmniej wyboru imienia. Rozważ także tę opcję. Jeśli macie jakieś wspólne hasło lub tekst, który tylko Wy znacie - może warto go użyć właśnie jako nadruk na kubku na Walentynki? Na pewno masz coś w zanadrzu! Możesz też wykorzystać Wasze zdjęcie z wakacji, z pierwszych dni związku lub ze ślubu.


Jeden czy dwa?


Kubki dla zakochanych - tak jak i zakochani - występują również w parach. Może to lepszy pomysł na prezent niż pojedynczy kubek? Romantyczne kubki nawiązują do wspólnego wątku, są tak samo zdobione, utrzymane w jednym stylu. Jeśli są to upominki z napisami, klienci najczęściej wybierają np. "Queen" i "King", "Super Żona" i "Super Mąż" lub humorystyczne: "Zołza" i "Kocham moją Zołzę". Niektóre natomiast wykonane są w takim kształcie, że postawione obok siebie - uzupełniają się. Zupełnie jak Wy!

Słowa kluczowe:kubek na walentynki,