Style Switcher

Predefined Colors


Witaj w świecie Avidy!

Świecie, w którym „Finanse to nie wszystko” – jak to możliwe?

Avidę tworzą ludzie, ich prawdziwe historie, dlatego nieustannie dbamy o rozwój i karierę zawodową naszych Pracowników, a naszym Partnerom pomagamy rozwijać ich własne biznesy.

Jesteśmy przykładem na to, że praca może być prawdziwą pasją, dlatego dbamy o coś więcej niż czysto biznesową relację. Lubimy się, szanujemy, akceptujemy swoje słabości, dopingujemy się w realizacji swoich celów, dzięki czemu tworzymy zgrany zespół, który rozumie wzajemnie potrzeby.

Takie podejście pobudza naszą kreatywność, stwarza warunki do nieustannego rozwoju oraz pozwala nam nawiązywać ciekawe znajomości i przyjaźnie. Naszą inspiracją są ludzie, dlatego relację z Klientami opieramy na zasadzie dialogu.

A

AmbitionAmbicja – nie spoczywamy na laurach, zdobywamy nowe umiejętności i ciągle rozwijamy swoje kompetencje. Nasz zespół tworzą osoby w różnym wieku, z różnymi celami, różnymi poglądami, pochodzące z różnych zakątków kraju. Poprzeczkę zawieszamy sobie wysoko, wyznając zasadę „sky is the limit”.

V

Victory Zwycięstwo – bo lubimy wygrywać! Pracujemy w duchu sportowej rywalizacji, motywowani konkursami i programami lojalnościowymi dążymy do zwycięstwa, aby być number one. Zachowujemy zasady fair-play, bo w pracy wygrywamy również przyjaźnie. Lubimy wspólnie spędzać wolny czas, integrować się nie tylko w pracy, dzielimy wspólne zainteresowania.

I

Independence Niezależność – ciężka praca oprócz satysfakcji daje nam niezależność i możliwość realizacji marzeń. Pozwala nam również realizować nasze pasje, są wśród nas: artyści, cykliści, biegacze, wędkarze, narciarze, motocykliści, pasjonaci sportów ekstremalnych ale też rodzice i zwyczajni młodzi ludzie, zaczynający dopiero swoją zawodową przygodę z finansami.

D

Determination Determinacja – nie załamujemy się porażkami, wręcz przeciwnie, wyciągamy z nich wnioski i kształtujemy swój charakter. Dzięki temu jesteśmy silniejsi, mądrzejsi, jeszcze bardziej zmotywowani do działania. Szklanka jest dla nas zawsze w połowie pełna, dlatego staramy się zarażać optymizmem zarówno siebie nawzajem, jak i naszych Partnerów biznesowych i Klientów, którzy na co dzień mierzą się z różnymi trudnościami.

A

Atmosphere Atmosfera – to nasz klucz do sukcesu. Pomimo ciężkiej pracy i wszechobecnej rywalizacji potrafimy budować zdrowe relacje, cieszyć się z sukcesów, wspierać w gorszych momentach i doceniać indywidualizm w grupie. Darzymy siebie sympatią i szacunkiem niezależnie od zajmowanego stanowiska. Nie szukamy problemów, a rozwiązań, co pozwala nam utrzymywać dobrą atmosferę w pracy.

AVIDA

Join us!