Style Switcher

Predefined Colors


O nas

Od blisko 10 lat wspólnie z naszymi Pracownikami oraz Partnerami biznesowymi budujemy rynek pośrednictwa finansowo-ubezpieczeniowego. Dzięki bezpośredniej współpracy z największymi Instytucjami Finansowymi i Ubezpieczeniowymi w Polsce, dysponujemy szerokim wachlarzem produktów finansowych, ale przede wszystkim posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, pozwalające znaleźć najbardziej optymalne rozwiązania.

Naszą rolą jest wspieranie Klientów w ważnych wyborach życiowych, związanych z finansami, ochroną zdrowia, życia, czy firmy. W życiu codziennym sami występujemy w roli Klienta, mając konkretne oczekiwania. Staramy się o tym nie zapominać, wykonując naszą pracę. Pomożemy Ci znaleźć bezpieczne i korzystne źródło finansowania, a dzięki mobilności i dyspozycyjności naszych Doradców dotrzemy w każde miejsce zlokalizowane na mapie Polski. Twój komfort i zadowolenie są dla nas priorytetem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zaimponować Ci naszą skutecznością.

W Avidzie dbamy również o rozwój i karierę zawodową naszych Pracowników, a  naszym Partnerom pomagamy rozwijać ich własne biznesy. Praca z nami pozwala na realizacje osobistych i zawodowych planów oraz pomaga spełniać marzenia!


Nasi Partnerzy


Wyróżnienia


Firma Godna Polecenia

Wyróżnienie przyznawane przez Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu oraz Wielkopolski Związek Pracodawców LEWIATAN. Przyznawane m.in. za profesjonalizm w świadczeniu usług, optymalnie dopasowaną dla Klienta ofertę i dynamiczny rozwój. Uzyskaliśmy je już 3 razy: w roku 2013, 2015 i 2017.


Wiarygodny Partner w Biznesie

Wyróżnienie przyznawane przez Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu oraz Wielkopolski Związek Pracodawców LEWIATAN. Wyróżnienie otrzymaliśmy w lutym 2017 m.in. za efektywność i rzetelność w działaniu oraz za zdobycie niepodważalnej opinii wiarygodnego Partnera.


Gepard Biznesu

Wyróżnienie przyznawane przez Instytut Europejskiego Biznesu firmom, które w ostatnich latach osiągnęły dynamiczny wzrost wartości rynkowej. Pierwszy raz otrzymaliśmy je w 2016 roku, a po raz kolejny – w maju 2017 roku.


Efektywna Firma

Wyróżnienie przyznane przez Instytut Europejskiego Biznesu. Otrzymaliśmy je w 2016 roku, a następnie ponownie w marcu 2017.

Wspieramy

Bo finanse to nie wszystko!

Poznaj wszystkie historie