Style Switcher

Predefined Colors


O nas

Od blisko 10 lat wspólnie z naszymi Pracownikami oraz Partnerami biznesowymi budujemy rynek pośrednictwa finansowo-ubezpieczeniowego. Dzięki bezpośredniej współpracy z największymi Instytucjami Finansowymi i Ubezpieczeniowymi w Polsce, dysponujemy szerokim wachlarzem produktów finansowych, ale przede wszystkim posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie, pozwalające znaleźć najbardziej optymalne rozwiązania.

Naszą rolą jest wspieranie Klientów w ważnych wyborach życiowych, związanych z finansami, ochroną zdrowia, życia, czy firmy. W życiu codziennym sami występujemy w roli Klienta, mając konkretne oczekiwania. Staramy się o tym nie zapominać, wykonując naszą pracę. Pomożemy Ci znaleźć bezpieczne i korzystne źródło finansowania, a dzięki mobilności i dyspozycyjności naszych Doradców dotrzemy w każde miejsce zlokalizowane na mapie Polski. Twój komfort i zadowolenie są dla nas priorytetem, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zaimponować Ci naszą skutecznością.

W Avidzie dbamy również o rozwój i karierę zawodową naszych Pracowników, a  naszym Partnerom pomagamy rozwijać ich własne biznesy. Praca z nami pozwala na realizacje osobistych i zawodowych planów oraz pomaga spełniać marzenia!


Nasi Partnerzy


Wyróżnienia


Lider Przedsiębiorczości 2019

Tytuł „Lider Przedsiębiorczości 2019" przyznany został Panu Andrzejowi Smażykowi Prezesowi Zarządu AVIDA Sp. z o. o. w Warszawie za znakomite, zgodne z najwyższymi standardami zarządzanie przedsiębiorstwem.


Lider Przedsiębiorczości 2019

Tytuł „Lider Przedsiębiorczości 2019" przyznany został Panu Bartłomiejowi Wawrzyniakowi Wiceprezesowi Zarządu AVIDA Sp. z o. o. w Warszawie za znakomite, zgodne z najwyższymi standardami zarządzanie przedsiębiorstwem.


Firma Godna Polecenia i Wiarygodny Partner w Biznesie

Wyróżnienia te przyznane zostały za efektywność w realizacji założonej wizji i strategii rozwoju, wzorcowe zarządzanie firmą, rzetelność i odpowiedzialność w działaniu, a w szczególności za zdobycie niepodważalnej opinii firmy godnej polecenia i wiarygodnego partnera w biznesie.


Firma Godna Polecenia

Wyróżnienie przyznawane przez Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu oraz Wielkopolski Związek Pracodawców LEWIATAN. Przyznawane m.in. za profesjonalizm w świadczeniu usług, optymalnie dopasowaną dla Klienta ofertę i dynamiczny rozwój. Uzyskaliśmy je już 3 razy: w roku 2013, 2015 i 2017.


Wiarygodny Partner w Biznesie

Wyróżnienie przyznawane przez Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu oraz Wielkopolski Związek Pracodawców LEWIATAN. Wyróżnienie otrzymaliśmy w lutym 2017 m.in. za efektywność i rzetelność w działaniu oraz za zdobycie niepodważalnej opinii wiarygodnego Partnera.


Gepard Biznesu

Wyróżnienie przyznawane przez Instytut Europejskiego Biznesu firmom, które w ostatnich latach osiągnęły dynamiczny wzrost wartości rynkowej. Pierwszy raz otrzymaliśmy je w 2016 roku, a po raz kolejny – w maju 2017 roku.


Efektywna Firma

Wyróżnienie przyznane przez Instytut Europejskiego Biznesu. Otrzymaliśmy je w 2016 roku, a następnie ponownie w marcu 2017.

Wspieramy

Bo finanse to nie wszystko!

Poznaj wszystkie historie