Style Switcher

Predefined Colors

Opublikowano

TWÓJ SKOK w 2019 ROK!

Autor: avida0 komentarzy Kategoria: Aktualności

 

No i mamy to! Po raz ostatni zerwaliśmy kartkę z kalendarza na 2018 rok. Przyzwyczaiłeś się już notować 2019, czy nadal żyjesz w 2018? 😊  Nie wiem jak Tobie, ale nam ubiegły rok przeleciał w astronomicznym tempie! 🚀 Dużo się działo, bo oprócz naszej codziennej avidowej rzeczywistości,  rozpoczęliśmy regularną publikację wpisów na naszym blogu!

Fantastycznie jest obserwować, że jest Was z nami coraz więcej, dlatego korzystając z okazji wysyłamy Tobie ogromne serduchooo ❤️  Wiedź, że swoją obecnością dajesz nam niezłego kopa motywacji do dalszego działania!  

 

Pamiętasz, jak zapowiedzieliśmy ostatni wpis w 2018 r? „…Zanim obudzisz się 1 stycznia z zamiarem wprowadzenia w swoje życie mniejszych bądź większych zmian, poświęć chwilę by przeanalizować rok, który jeszcze trwa. Jeśli czytasz ten wpis już w Nowym Roku- to nadal jest aktualny. Dlaczego? Bo na wykonanie tej analizy dobry jest każdy moment! 😊…

Jeśli zatem nie było Cię jeszcze z nami, bądź w natłoku świąteczno-noworocznych spraw po ludzku ominąłeś ten wpis, podsyłamy link, w którym znajdziesz zadania ✍️, pomocne w pozyskaniu wiedzy O SOBIE i o tym, co się wydarzyło w Twoim życiu prywatnym, zawodowym itp.. Przypomnisz sobie również o celach, których nie udało się Tobie zrealizować. Dlaczego? No właśnie!!!

Przegapiłeś? CZYTAJ NA:  http://avida.com.pl/jak-wykorzystales-dany-ci-czas/  

 

Wracając do rzeczywistości… i nowej księgi 📖 pt. 2019 rok, zaplanuj TWÓJ SKOK w 2019 ROK! Powiedź sobie CZEGO CHCESZ, O CZYM MARZYSZ, CZEGO PRAGNIESZ? Czego chcesz się nauczyć? Co osiągnąć? Gdzie pojechać? A może czegoś chcesz się oduczyć? Jakich błędów nie powielić? Dzisiejsze zadania, które dla Ciebie przygotowaliśmy mają pomóc Ci nawiązać dialog- ze sobą!

Podstawową cechą dialogu jest komunikacja pomiędzy nadawcą a odbiorcą- i do tego Cię namawiamy. Rozmawiaj ze sobą, zadawaj pytania, rozmyślaj, analizuj, koryguj gdy trzeba, zmieniaj zdanie pod

wpływem argumentów. Nie patrz na świat przez różowe okulary. To czas na wyciągnięcie wniosków,  omówienie swoich oczekiwań, lęków, trudności, marzeń, jak również ich uzasadnienie oraz racjonalne zaplanowane.  

Bez wyznaczenia sobie celów będziesz żył z dnia na dzień, tygodnia na tydzień i miesiąca na miesiąc. Jeśli tak chcesz- Twój wybór, ale spróbuj zrobić wszystko, by  rok 2019 był dla Ciebie owocny!

 

JAK rozmawiać z samym sobą, by wyeliminować powstanie szumu komunikacyjnego? 😊

Szczerze, bez owijania w bawełnę, malowania trawy na zielono i omijania swoich słabości. Musisz być dla siebie wyrozumiały ale i krytyczny, optymistyczny ale i racjonalny, a na koniec MUSISZ wszystko podsumować na papierze! 📝  I tu pojawiamy się my i nasze zadania do wykonania!!!

 

____ ODBIERZ DARMOWEGO PDF’a z zadaniami i miejscem na Twoje notatki____

 

Daj sobie czas na ich wykonanie i nie oszukuj- chyba, że chcesz oszukać… SIEBIE?

 

Pozdrawiamy Cię serdecznie,

– redakcja Akademii Avidy

 

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,