Style Switcher

Predefined Colors


Akcja społeczna - Dwie godziny dla Rodziny

W AVIDA Finanse to nie wszystko. W dniu 15 Maja 2017 r., który jest Międzynarodowym Dniem Rodziny, przyłączyliśmy się do akcji „Dwie godziny dla Rodziny”, organizowanej przez Fundację Humanites. Ogromną przyjemnością było podarowanie wszystkim naszym Pracownikom dodatkowych dwóch godzin na spędzenie pięknych chwil z najbliższymi. Wybór dnia, skróconego o wspomniane dwie godziny, padł na 1 Czerwca, czyli w Dzień Dziecka. Szczęśliwe były nie tylko dzieci, ale i dorośli oraz zwierzęta. Tak – mamy ich w Avidzie naprawdę wiele, o czym świadczyły nadsyłane zdjęcia 🙂 To był dla nas wszystkich przemiły dzień spędzony w gronie tych, których najbardziej kochamy.


Rajdy samochodowe - Mistrzostwa Polski

W AVIDA Finanse to nie wszystko. Postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność wspierając sport, który podobnie jak charakter naszej codziennej pracy, jest bardzo mobilny 🙂 Rajdy samochodowe to dyscyplina wymagająca, ekstremalna ale jakże emocjonująca i widowiskowa. Załoga którą wsparliśmy to dwójka zdolnych ludzi z Trójmiasta, którzy wywalczyli tytuł V-ce Mistrza Polski w klasie HR3 w cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Cieszymy się, że pomagając, zyskaliśmy nowych Przyjaciół AVIDY!


Wsparcie dla Rufika

W AVIDA Finanse to nie wszystko. Rufik to piesek z interwencji, który dzielnie walczył o życie. Rufi w wyniku złego traktowania przez poprzednich właścicieli stracił oko, ma sparaliżowane tylne łapki oraz krtań. Wymaga specjalistycznej opieki i przebywa w domu tymczasowym. Mimo tego jakie piekło zgotowali mu ludzie, nie stracił zaufania do człowieka. Podarowaliśmy mu niezbędne środki higieniczno-pielęgnacyjne, ale staramy się pomóc w znalezieniu kochającego i odpowiedzialnego domu. Domu, w którym będzie mógł poczuć się bezpiecznie. Jeśli jesteś zainteresowany adopcją tego wspaniałego psiaka, skontaktuj się z nami!


Adopcja Foki

W AVIDA Finanse to nie wszystko. Wspieramy zwierzęta mieszkające w schroniskach, nasi Pracownicy zaadoptowali już kilka psiaków, ale są jeszcze inne istnienia potrzebujące wsparcia. Od kwietnia 2017r. zaadoptowaliśmy tę o to sympatyczną fokę. Jeżeli macie ochotę ją odwiedzić, zapraszamy do ZOO Poznań Official Site.