Style Switcher

Predefined Colors


Współpraca

Pośredniku, dołącz do ogólnopolskiej sieci Partnerskiej Avida!

Znamy charakter Twojej codziennej pracy, wiemy z jakimi trudami i wyzwaniami mierzysz się każdego dnia. Doceniamy ogrom pracy, jaki wkładasz w pozyskanie Klientów, wiemy jak cenne są dla Ciebie Twoje relacje i kontakty, dlatego wspieramy Cię na każdym etapie procesu przyznawania finansowania dla Twojego Klienta. W bankowości działamy od 2009 r., współpracując z liderami branży finansowej, dzięki czemu oferujemy Ci dostęp do szeregu rozwiązań i możliwości dopasowania produktu pod potrzeby Konsumenta. Nie zapominamy, że jesteś Przedsiębiorcą, dlatego poza konkurencyjnością ofertową, pomagamy Ci w rozwoju Twojego biznesu i kształtowaniu pozycji na rynku pośrednictwa.

Współpracę z Pośrednikami wspierają dedykowani Koordynatorzy, którzy wykorzystując nabyte know-how oraz wypracowane relacje z przedstawicielami banków, z pełnym zaangażowaniem pomagają Ci w realizacji wspólnego celu – finalizacji umów kredytowych i wypłaty środków. Nasi pracownicy są praktykami, którzy dzięki swoim dotychczasowym doświadczeniom zawodowym potrafią spontanicznie reagować na potrzeby zmieniającego się rynku. Nieustannie się uczymy, również od Ciebie, dlatego jakkolwiek by to nie zabrzmiało, w codziennej pracy kierujemy się ponadczasowymi wartościami, które są rzadko spotykane w biznesie. Jesteś dla nas ważny, dlatego jesteśmy lojalnym partnerem również wtedy, gdy na drodze pojawiają się trudności. Takie podejście tworzy relacje, której fundamentem jest wzajemne zaufanie, którego oczekujemy również od Ciebie.

Potrafimy słuchać, zmieniamy się dla Ciebie, nieustannie poszerzając swoją ofertę i udoskonalając procesy sprzedażowe.


Dlaczego my?

Wchodząc do sieci AVIDA, otrzymasz bezkonkurencyjne stawki wynagrodzenia, jasne zasady współpracy, gwarancję serwisu o najwyższej jakości, wypłatę prowizji zaraz po sfinalizowaniu transakcji, atrakcyjne programy motywacyjne i lojalnościowe. Damy Ci dostęp do strefy wiedzy, ułatwiającej przygotowanie niezbędnych formalności, zorganizujemy dla Ciebie bezpłatne szkolenia, które ułatwią pracę Tobie i Twoim współpracownikom, doradzimy w jakim zakresie możesz się rozwijać, a organizowane przez nas akcje sprzedażowe uatrakcyjnią naszą współpracę i wypełnią Twój portfel.

Do współpracy zapraszamy również tych Pośredników, którzy są już związani umową z innym Operatorem lub Brokerem finansowym. Daj nam szansę, a swoją pracą dołożymy wszelkich starań, abyś przyznał, że warto współpracować właśnie z nami!

Znamy tajemnice sukcesu – zobacz, kto nas poleca!


Kontakt

Osoby i Firmy zainteresowane współpracą Partnerską zapraszamy do kontaktu:

Michał Gralewski

Regionalny Dyrektor Sieci Partnerskiej

Region: woj.Łódzkie

e-mail: michal.gralewski@avida.com.pl

tel.: +48 533 315 084

FB: https://www.facebook.com/michalgralewskiavida/

Dawid Sarna

Regionalny Dyrektor Sieci Partnerskiej

Region: woj. Wielkopolskie

e-mail: dawid.sarna@avida.com.pl

tel.: +48 533 315 070

FB: https://www.facebook.com/dawidsarnaavida/

Łukasz Pietras

Regionalny Dyrektor Sieci Partnerskiej

Region: woj. Wielkopolskie

e-mail: lukasz.pietras@avida.com.pl

tel.: +48 533 313 431

FB: https://www.facebook.com/lukaszpietrasavida/

Anna Tomala

Regionalny Dyrektor Sieci Partnerskiej

Region: woj. Mazowieckie, Świętokrzyskie, Śląskie, Lubelskie

e-mail: anna.tomala@avida.com.pl

tel.: +48 533 315 083

FB: https://www.facebook.com/annatomalaavida/

Rekomendacje

Zobacz, co mówią o nas klienci i partnerzy

Poznaj opinie